Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "LXVII sesja nadzwyczajna Rady Gminy Pabianice".
LXVII/A/2022 - Uchwała w sprawie zmian w budżecie Gminy Pabianice na 2022 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Błoch | za |
2 | Maciej Kociołek | za |
3 | Janina Szafran | za |
4 | Magdalena Werstak | za |
5 | Łukasz Drewniak | za |
6 | Marek Gryska | za |
7 | Andrzej Golewski | za |
8 | Grzegorz Antoniewski | za |
9 | Anna Marciniak | za |
10 | Małgorzata Brandeburg | za |
11 | Mariusz Madaj | za |
12 | Maria Lubowicka | za |
13 | Donata Szczesik | za |
14 | Sławomir Cholewa | za |
15 | Marek Śpionek | nieobecny |
LXVII/B/2022 - Uchwała w sprawie zaciągnięcia pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Błoch | za |
2 | Maciej Kociołek | za |
3 | Janina Szafran | za |
4 | Magdalena Werstak | za |
5 | Łukasz Drewniak | za |
6 | Marek Gryska | za |
7 | Andrzej Golewski | za |
8 | Grzegorz Antoniewski | za |
9 | Anna Marciniak | za |
10 | Małgorzata Brandeburg | za |
11 | Mariusz Madaj | za |
12 | Maria Lubowicka | za |
13 | Donata Szczesik | za |
14 | Sławomir Cholewa | za |
15 | Marek Śpionek | nieobecny |
LXVII/C/2022 - Uchwała w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Pabianice na lata 2022-2030
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Błoch | za |
2 | Maciej Kociołek | za |
3 | Janina Szafran | za |
4 | Magdalena Werstak | za |
5 | Łukasz Drewniak | za |
6 | Marek Gryska | za |
7 | Andrzej Golewski | za |
8 | Grzegorz Antoniewski | za |
9 | Anna Marciniak | za |
10 | Małgorzata Brandeburg | za |
11 | Mariusz Madaj | za |
12 | Maria Lubowicka | za |
13 | Donata Szczesik | za |
14 | Sławomir Cholewa | za |
15 | Marek Śpionek | nieobecny |